Monika

Mama, żona, szalona fanka Kasi Nosowskiej, rocka z lat dziewięćdziesiątych i silnych kobiet. Doświadczona manager, przetrenowana w międzynarodowych korporacjach. Lubi czytać, śpiewać, tańczyć i podróżować. Od ponad dwudziestu lat choruje na Hashimoto – na diecie Hashifood, po raz pierwszy w życiu straciła 15 kilogramów i zyskała świetną energię.

Michał

Tata, mąż i kreatywny kucharz pełen pasji. Zawodu uczył się przez ponad piętnaście lat w najlepszych warszawskich restauracjach. Uwielbia tatuaże, dobre kino, muzykę i kolorowe koszulki. Jest dużym, upartym facetem o wielkim sercu, który stworzył dietę dla swojej żony.

Hashifood to my

Wszystkie nasze dania są przygotowywane na bazie autorskich receptur Michała. Gotowane są na bieżąco, ze świeżych składników i bez użycia ulepszaczy, czy półproduktów. Nawet chleby i ciasta pieczemy sami, korzystając z przetestowanych przepisów, które powstały w naszym domu.

Nie jesteśmy fabryką, ale małą rodzinną kuchnią, w której dania mają smakować tak, byśmy mogli jeść je sami i by mogły codziennie przynosić radość z jedzenia naszym dzieciom.

Jesteśmy razem od zawsze, a rodziną od niemal dwudziestu lat, kochamy się i lubimy. Razem poznajemy świat, wychowujemy nasze kochane dwie córki i dwa niewychowane psy.

Razem stworzyliśmy Hashifood – rodzinną firmę, w której gotujemy i dostarczamy diety poprawiające kondycję i samopoczucie przy Hashimoto i insuliooporności.

​Zapraszamy do Hashifood i smacznie się polecamy!